Stylówki na rozpoczęcie roku szkolnego!

Niestety wakacje dobiegły końca. Do rozpoczęcia roku szkolnego zostało 3 dni. Więc to ostatni dzwonek, aby zdecydować się w co się ubrać do szkoły, aby zaszokować znajomych i wyglądać modnie. W tym wpisie przedstawię Wam kilka propozycji stylówek na rozpoczęcie roku szkolnego!

1. Klasyczna biała koszula i czarna spódniczka.

Link do bluzki: https://na.ebutik.pl/af1863uf573

To wprawdzie bluzka, ale w stylu koszuli, do złudzenia ją przypomina dzięki materiałowi. To klasyczna bluzka, która przyda Ci się na różne okazje. Jest idealna na jesienną pogodę, ponieważ ma długi rękaw. Na rękawie posiada także bardzo modne w tym sezonie falbanki, w hiszpańskim stylu.

link do spódniczki: https://na.ebutik.pl/af1864uf573

To klasyczna czarna rozkloszowana spódniczka, która w połączeniu z bluzką koszulową będzie wyglądać modnie, ale zarazem grzecznie. Tą stylizację możesz wielokrotnie zastosować, np. na różne uroczystości szkolne. Ten look zastosuj razem z czarnymi szpilkami.

2. Czarna sukienka

 

link do sukienki: https://na.ebutik.pl/af1865uf573

Proponuję Wam, drogie kobietki prostą, ale piękną sukienkę. Jest ona zakończona drobną koronką, która bardzo dodaje kobiecości, bo kto powiedział, że trzeba tylko zakładać białą koszulę i spódniczkę. Łammy stereotypy!

3. Sukienka hiszpanka.

 

 


link do sukienki: https://na.ebutik.pl/af1866uf573

Ta sukienka to opcja dla odważnych dziewczyn. Jest ona w tylu tak zwanej hiszpanki, czyli ma lekko odkryte ramiona. Jej wielkim atutem są szerokie rękawy. Sukienka ta jest czarna z paskami na rękawach i dole spódnicy.

Ważne! Aby kupić bluzkę, spódniczkę lub sukienkę wystarczy skopiować link do wyszukiwarki!

Wszystkie ubrania są ze sklepu eBUTIK, który osobiście polecam.

5 thoughts on “Stylówki na rozpoczęcie roku szkolnego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *