Lateks, brokat i środkowy palec- czyli 21 urodziny Kylie Jenner!

Kylie Jenner, czyli najpopularniejsza nastolatka na świecie i najmłodsza z klanu Kardashian- Jenner. 10 sierpnia skończyła 21 lat, mimo tak młodego wieku ma już córę Stormi Webster! W tym wpisie dam Wam małą relację z jej urodzin.

O jej urodzinach mówi cały internet. Te przyjęcie można porównać do naszej 18-nastki. W Stanach Zjednoczonych pełnoletność i zarazem przepustkę do świata alkoholi dostaję się wraz z ukończeniem 21 roku życia. Przez kilka lat kariery Kylie mogliśmy ją trochę poznać i wiemy, że nie obyłoby się bez hucznego przyjęcia, o którym będzie mówił cały świat. Na urodzinach celebrytki zjawiły się wszystkie jej siostry: Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i jej mama Kris Jenner. Pojawił się także Scott Disck Kanye West.

 

Na oficjalną część przyjęcia założyła satynową, obcisłą sukienkę, rodem z lat 80.Nie trudno też nie wspomnieć o pięknych, długich, blond włosach Kylie.

Na imprezę Kylie założyła brokatowy, różowy kombinezon. w którym wyglądała naprawdę kobieco. Wybrałą do tego torebkę tego samego koloru.

Na urodzinach nie mogło zabraknąć też jej sióstr, które były ubrane w bardzo podobny sposób. Kim postawiła na obcisłą, neonową sukienkę, która przypomina strój kąpielowy. W ich stylizacjach przeważał też lateks i brokat.

 

Bardzo popularnym zdjęciem w sieci jest te z „fuckiem”, na którym widać jak dziewczyny się dobrze bawią. Na to zdjęcie nawet dała się namówić Kris Jenner.

 


Źródło zdjęć: prywatny instagram Kylie Jenner i Khloe Kardashian

5 thoughts on “Lateks, brokat i środkowy palec- czyli 21 urodziny Kylie Jenner!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *