Jak zorganizować randkę z chłopakiem?

Jest środek pięknego lata. Miasto proponuję nam mnóstwo rozrywek, np. kino,koncert itp. Pierwszym pomysłem, który wpada nam do głowy jest randka z chłopakiem połączona z rozrywką, ale tu nie tu tkwi przepis na udaną randkę. W tym wpisie wyjaśnię w czym tkwi sekret udanego spotkania!

1. Sama zorganizuj randkę!

Mówi się „diabeł tkwi w szczegółach” i to jet prawda. Organizując takie spotkanie myślimy, czym tu zaimponować chłopakowi i gdzie pójść. Często decyzje padają na kino, koncert, kolację w restauracji, ale uwierzcie mi jest to naprawdę zbędne. W tym czasie najważniejsi jesteście WY i nikt, i nic więcej. Podczas udziału w rożnych typu wydarzeniach nie skupiacie się na sobie tylko, np. na filmie. Nie macie wtedy szansy na poznanie siebie. Wasze myśli i rozmowy skupiają się na czymś bez najmniejszego sensu. Dajcie sobie szansę. Przecież chłopak ma się zauroczyć Tobą, a nie daniem w restauracji. I tu własnie tkwi ten sekret- na rozmowie. To dzięki niej macie szansę na coś więcej niż przyjaźń. To przez nią dowiadujecie się o sobie więcej i może nawet okazać się świetnie się ze sobą dogadujecie!

2. Jak taką randkę zorganizować?

To prostsze niż myślisz. Zacznij od czegoś łatwego. Po prostu zaproś go na miły spacer po mieście. Znajdź miejsce, w którym będziecie sami i skupicie się wyłącznie na sobie. Dużo rozmawiajcie, a to już jest pół sukcesu. Rozpocznij pogawędkę od czego miłego, a zobaczysz, że wszystko inne samo się ułoży. Dzięki takiemu spotkaniu bardziej się poznacie, może nawet będziecie mieli wspólne zainteresowania? Pamiętaj także, że na tą randkę nie musisz się stroić. Wystarczy delikatny makijaż, aby on mógł poznać Ciebie taką jaką jesteś! Po wspólnym spacerze możesz zaprosić go do siebie i ugotować coś razem. Wbrew pozorom mężczyźni lubią gotować tylko się do tego nie przyznają, bo się wstydzą. Pamiętaj o tym, że „przez żołądek do serca”. Więc do roboty. POWODZENIA 🙂

Piszcie w komentarzach jakie wy macie patenty na udaną randkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *