Jak przedłużyć sobie wakacje?

Wakacje nieubłaganie się kończą, a my będziemy musieli wracać do szkoły. Jak przyjąć tą wiadomość i nie być smutnym? W tym wpisie pokażę Wam jak można uprzyjemnić sobie koniec wakacji!

1. Zbieraj pamiątki, zdjęcia i dobre wspomnienia!

To, że wakacje się kończą wpędza nas uczniów w ogromnego doła, ale tak nie musi być. Wystarczy, że o to zadbamy. Będąc na wakacjach kup sobie jakąś drobną rzecz, nie musi być to coś drogiego, aby przypominało Ci o tych pięknych chwilach. Postaw to w jakimś widocznym miejscu, np. na biurku, aby umilało Ci to naukę. Gdy tylko spojrzysz na tą rzecz od razu poczujesz się lepiej. Wspaniałym pomysłem jest robienie dużej ilości zdjęć i ich późniejsze wywołanie. Powieś w pokoju tablicę korkową i przyczep do niej zdjęcia. Możesz także zamieszczać tam,np. bilety z koncertów i różne wejściówki. Możesz także ustawić sobie na tapetę telefonu zdjęcie z wakacji, abyś zawsze miała przy sobie dobre wspomnienia z wakacji.

2. Zrób coś szalonego i uśmiechnij się!

Warto na koniec wakacji zrobić coś szalonego, aby je później dobrze wspominać i mieć co na starość opowiadać wnukom. Młodość jest po to, żeby się dobrze bawić, ale należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie! Zrób coś szalonego o czym zawsze marzyłaś. Wszystko zależy od Ciebie co wybierzesz. Może to być nocowanie w namiotach, ekstremalny spływ kajakowy itp. Najważniejsze, abyś się dobrze bawiła i miała co później wspominać. Oczywiście udokumentuj to na zdjęciu i przyczep to do swojej tablicy korkowej lub schowaj do pudełka z pamiątkami. Gdy zrobi Ci się smutno spójrz na nie i pomyśl, że stać Cię na wiele!

Piszcie w komentarzach jakie Wy macie sposoby na przedłużenie sobie wakacji!

Zachęcam także do przeczytania poprzednich wpisów na Lifebygirl.pl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *