Fryzura „flippy lob” wraca w nowym stylu!

Starsze pokolenie lat 90 pamięta jak ta fryzura była modna. Nie dziwię się, ponieważ jest bardzo uniwersalna. Można ją nosić na co dzień, jak i na eleganckie kolację.

Kiedyś tę fryzurę nosiła Jennifer Aniston i bliźniaczki Olsen.

To bardzo łatwa fryzura, Można z nią zrobić wszystko i pasuje do każdego kształtu twarzy. Włosy mogą być po prostu gładkie i nie trzeba z nimi nic rano robić. Kiedyś wywijano włosy do zewnątrz lub wewnątrz, robiły tak gwiazdy Hollywood. Dawało to wrażenie lekkości.

Jak wygląda nowoczesny „flippy lob”?

To mieszanka stylu retro z nowoczesnością! Dzięki odmłodzeniu tej fryzury, kobiety wyglądają dziewczęco. Gwiazdy takie jak: Milly Bobby Brown i Zendaya przerzucają włosy bardziej na jeden bok i zawijają je w loki. Dzięki czemu wyglądają bardzo elegancko na czerwonym dywanie! Styl flippy jest dobry dla każdego kształtu twarzy. Jeżeli masz szeroką szczękę fryzjerzy polecają użycie pianki zwiększającej objętość lub spryskanie ich solą morską podczas suszenia. Należy pamiętać, aby zawsze układając tą fryzurę przekręcać głowę na bok, anie w dół. Dzięki tym wszystkim zabiegom flippy będzie wyglądał bardzo dobrze.

 

 

   

7 thoughts on “Fryzura „flippy lob” wraca w nowym stylu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *