DAILY DOSE OF BEAUTY- czyli moja przygoda z DDOB!

Zapewne znacie moją stronę z tego, że dodaję dużo porad, ciekawostek i plotek o gwiazdach, ale dziś zapraszam Was na coś całkiem innego! Chcę abyście poznali mnie i moją współpracę z DDOB. Serdecznie zapraszam!

Na wstępie chcę się pochwalić, że od dziś oficjalnie jestem influencerem DDOB. Dostałam dziś rano maila od Administratora, że zaakceptowali moje głoszenie.Nawet nie jesteście wstanie sobie wyobrazić jaka byłą moja radość, ponieważ od dawna po cichu o tym marzyłam! Swoją stronę internetową założyłam 1 sierpnia, czyli nie cały miesiąc temu, a tu już taki sukces. Wcześniej miałam kilka blogów, ale to było raczej hobby, a nie poważne zajęcie. Do strony lifebygirl.pl mam poważne zamiary. Zamierzam prowadzić ją profesjonalnie i się rozwijać, w tym bardzo pomaga DDOB.

Co to jest DDOB?

To skrót od DAILY DOSE OF BEAUTY. To duża społeczność, która pomaga młodym talentom się rozwijać. Zrzesza ona mnóstwo ludzi zaczynając od blogerów, kończąc na vlogerach. Każdy znajdzie coś dla siebie! Strona ta umożliwia tworzenie swoich wpisów oraz linkowanie różnych inspiracji.

Moja przygoda z DDOB

O DDOB słyszałam już dawno, ale nie miałam odwagi dołączyć do tej społeczności, ponieważ myślałam,że się nie nadaję. To nie prawda! DDOB zostało stworzone dla takich osób jak ja,czyli młodych twórców, którzy mają duże ambicje i chęci. Swój profil na tej stronie założyłam na początku z myślą o Instagramie. Po pewnym czasie powstał pomysł o lifebygirl.pl. Długo zastanawiałam się co mogę zrobić, aby moją stronę zauważono. Było to dla mnie bardzo problematyczne. Przypomniało mi się o DDOB, więc zaraz po napisaniu swojego pierwszego posta podlinkowałam fo na DDOB. Od razu zauważyłam,że wzrosło nim zainteresowanie, bardzo się z tego powodu ucieszyłam. A dziś już jestem influencerką DDOB i jestem z siebie dumna.

Jakie możliwości daje DDOB?

Przede wszystkim możemy dodawać wpisy. Jest także okazja do linkowania swoich postów. Ja z tego korzystam i jest to bardzo pomocne. DDOB jest jak jedna duża rodzina, w której wszyscy się wspierają. Dzięki tej stronie można osiągnąć wiele! Zwiększa ona zasięgi i odbiorców bloga. Pod każdym wpisem możemy dodać komentarz lub polubić wpis. DDOB ostatnio wprowadziło fantastyczną rzecz, czyli monety, które można zamieniać na nagrody, np. na bony do modnych sklepów. Sama osobiście zbieram monety. Można je zdobyć za: wykonywanie zadań, logowania, wyświetlenia itp.

Na zakończenie chciałabym polecić DDOB. Jestem pod mocnym wrażeniem tej strony

Link: https://ddob.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *