BACK TO SCHOOL W WIELKIM STYLU!

Rok szkolny zbliża się dużymi krokami. Zostały nam tylko dwa tygodnie. Niektórzy chcą się nacieszyć tym czasem, ale także warto pomyśleć o przygotowaniu d szkoły! Będziecie spokojni o wyprawkę i powrócicie do szkoły w wielkim stylu. W tym wpisie pokażę Wam jak skompletować przybory szkolne!

Post nie jest sponsorowany

1. Plecak, torba, a może worek?

Utartą zasadą jest, że uczeń musi nosić do szkoły plecak, ale to tylko stereotypy! Bardzo często dziewczyny noszą do szkoły torby, szczególnie gdy mają mało książek. Rodzai torebek jest mnóstwo. Najlepiej sprawdzają się czarne, duże klasyczne torby. Znajdziecie taką w sklepi CROPP: https://www.cropp.com/pl/pl/dziewczyna/kolekcja/torby-plecaki/UH613-99X/large-city-bag

Możesz postawić też na modny worek, który jest zdecydowanie lżejszy i nowocześniejszy
CROPP: https://www.cropp.com/pl/pl/dziewczyna/kolekcja/torby-plecaki/TX654-04X/ladies-rucksack

Możesz także zainwestować w słodki plecak, który umili Ci czas w szkole. Plecak może być wykonany z imitacji skóry, która jest ostatnio bardzo modna.

CROPP:https://www.cropp.com/pl/pl/dziewczyna/kolekcja/torby-plecaki/TK564-03X/ladies-rucksack

2. Ciekawy piórnik

Piórnik nie musi być nudny. To przecież na niego patrzysz podczas lekcji. To on powinie wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. Modne piórnik to te które błyszczą!

H&M: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0685165001.html

3. Zeszyty…dużo zeszytów

Kup dużo zeszytów, uwierz mi przydadzą się. W ciągu roku szkolnego zużywamy ich mnóstwo. A co najważniejsze uczymy się z nich i ciągle widzimy te szare, nudne okładki. Ile łatwiej jest uczyć się z zeszytu z piękną okładką, która wprawia nas w dobry humor.

SINSAY: http://www.sin-say.com/pl/pl/sklep-online/kolekcja/akcesoria/uf178-05x/omg-notebook

4. Długopisy, pisaki,flamastry i ołówki.

Jak pewnie wiecie, te przedmioty też mogą być ciekawe i kolorowe. Nie muszą służyć tylko do pisania. ale także do ozdoby, szczególnie długopisy w formie bransoletki lub długopis w kształcie źdźbła traway. który można włożyć do doniczki i udawać, że są prawdziwe.

JOOM: https://www.joom.com/pl/search/c.1473502941792529862-131-2-118-1407571710

4 thoughts on “BACK TO SCHOOL W WIELKIM STYLU!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *